Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
 

عرفان نگار

ثبت لحظات شیرین رویش عرفان

خواب آسمونی
ساعت ٦:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٧/۸  

سلام

خدا رو واقعا شکر. این هفته کلاسهام رو رفتم و عرفان رو پیش پرستارش تنها گذاشتم. با وجود اینکه قبل از این عرفان فقط یه بار پرستارش رو دیده بود و تمام تلاشهای من برای کشوندن خاله نسرین یه برای دوشنبه، پنج شنبه و جمعه بی‌نتیجه مونده بود ولی ظاهرا کارها خوب پیش رفته. فکر می‌کنم عرفان واقعا پرستارش رو دوست داشته باشه. خوشبختانه هر دو روز کلاسهای بعد از ظهرم تشکیل نشد و من یه 3 ساعتی زودتر اومدم خونه. واقعا دست این دانشجویان علاقمند درد نکنه!

هر دو روز سر زده و بدون خبر وارد خونه شدم. ببینم دارن چکار می‌کنن. روز اول پرستار داشت تلویزیون نگاه می‌کرد و عرفان مشغول مطالعه! و روز دوم طفلک داشت می‌خوابید که من اومدم و بیدارش کردم. جالب اینجاست که عرفان با دیدن من اصلا ذوق زده نشد! در واقع زیاد تحویلم نگرفت و یه لبخند معمولی! تازه وقتی بغلش کردم و رفتم جای همیشگی برای شیر دادن یادش افتاد که آره من یه مامانی هم داشتم! بعد از اون هم گذاشتم بازم پیش پرستارش بمونه که صدای خنده‌هاشون خونه رو پر کرده بود.

خلاصه خیالم حسابی راحت شد. فقط هنوز تو فکرم که یه  mp3 playerی چیزی پیدا کنم و در طول روز صداشون رو ضبط کنم. اینقدر این مدت از اینا شنیدم که پرستارها دوست پسرهاشون رو میارن تو خونه که نگو.

فردا داریم برای اولین بار میریم شهر پدری عرفان. هنوز دونا از عموها و یه عمه‌اش عرفان رو ندیدن. می‌دونم من هم خیلی بدجنسی کردم که این مدت نرفتم اونجا از وقتی باردار شدم. از بس اونا خوبن من هم سو استفاده می‌کنم دیگه!

یه مسابقه خواب آسمونی هم که مامان شایلی ما رو دعوت کردن باعث شد یه مروری و عکسهای قدیمی بکنم. این چندتایی پیدا کردم که هرکار کردم از این سه تا دیگه نتونستم یکیش رو انتحاب کنم. به نظر شما کدوم بهتره؟ به هر حال تا وقتی کسی نظری نداده تو مسابقه همون عکس اول شرکت می‌کنه.*

* پی نوشت: بعد از نظرسنجی از خواننده‌های وبلاگ عکس دوم برای مسابقه انتخاب و دو تا از عکسها حذف شد، و البته برای کسانیکه خیلی علاقمندن!! آدرس اون دو تا عکس حذف شده اینه:

 http://i38.tinypic.com/339ok86.jpg و  http://i33.tinypic.com/aw9lj.jpg